Stało się już tradycją, że w pierwszych dniach sierpnia rusza przedsprzedaż charytatywnego kalendarza „Hunks & Horses”. Jak co roku dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na dwie organizacje – działającą na rzecz koni World Horse Welfare oraz onkologiczną – Testicular Cancer Research UK.

Przypomnijmy, że pomysł śmiałego kalendarza prezentującego akty mężczyzn w towarzystwie koni wpadła Kim Smith. Idea kalendarza wypłynęła z dwóch istotnych dla pomysłodawczyni wydarzeń- pierwsze z nich to choroba jej narzeczonego Aarona, u którego w 2009 roku zdiagnozowano raka jąder. Drugie natomiast to miłość do koni i szczególna więź, jaka łączyła dziewczynę z klaczą Melody, która w 2010 roku trafiła pod opiekę Norfolk Rescue and Rehoming Centre prowadzonego przez World Horse Welfare.

Pierwszy charytatywny kalendarz, jaki powstał w 2013 roku, pozwolił na zebranie funduszy w wysokości ponad 13 tys. funtów. Trafiły one do obu organizacji, które działają na rzecz zdrowia koni i ludzi. W trakcie kolejnej edycji, która sprzedawana była w ubiegłym roku, udało się zebrać ponad 15,7 tys. funtów. W tworzeniu tegorocznego kalendarza uczestniczył nowy zespół fotografów z E&K Creative Photography.

Czy „Hunks & Horses 2017” pobiją wynik poprzednich edycji kalendarza? O tym dowiemy się w przyszłym roku!

Więcej informacji na stronie: http://www.hunksandhorses.co.uk

Share.

2 komentarze

Leave A Reply