Equine Guelph’s Horse Health Tracker app to nowa, bezpłatna aplikacja w języku angielskim, która powala właścicielom koni na monitoring parametrów organizmu, a także ocenę kondycji wierzchowców.

Przygotowana przez naukowców z Uniwersystetu w Guelph aplikacja pozwala m.in. na monitorowanie informacji takich jak tętno, temperatura i oddychanie (u maksimum 50 koni) przez kolejne 13 miesięcy. Dodatkowo zawiera filmy instruktażowe pokazujące, jak prawidłowo przeprowadzić ocenę zdrowia naszego wierzchowca oraz badać wszystkie konieczne w tym celu parametry. Dodatkowo w Stanach Zjednoczonych możliwe jest przesyłanie danych do prowadzącego lekarza weterynarii.

Horse Health Tracker - screenshotHorse Health Tracker - screenshot

Płatna wersja aplikacji pozwala również na prowadzenie profili dla poszczególnych koni i stworzenie harmonogramu z synchronizacją przypomnień o badaniach i zabiegach profilaktycznych, jakie pojawiają się na smartfonie właściciela koni.

Od momentu debiutu aplikacji w marcu tego roku – została ona pobrana ponad 1000 razy. Aplikację można pobrać z iStore oraz Google Play.

Share.

Jeden komentarz

Leave A Reply