Na oficjalnym kanale Pride of Poland w serwisie YouTube pojawił się film promujący tegoroczną aukcję.

Produkcją zajęła się firma Sollus Media, reżyserią – Jacek Lisewski, a za kamerą stanęli -Bartosz Śrama oraz sam reżyser.

W serwisie pojawiły się również filmy promujące konie wystawione na tegorocznej aukcji m.in. klaczy – Angelina oraz Psyche Kybele.

 

 

Jak Wam się podobają?

 

W kontekście tego filmu warto obejrzeć  filmowe zapowiedzi Pride od Poland z lat poprzednich.

 

Nowy prezes SK Janów Podlaski

 

Share.

12 komentarzy

  1. Boziu jakie to słabe… ni wypiął ni przypiął, konie im z kadru uciekają, a bliżej końca nie wiedziałam już co ważniejsze – koń czy jaskółka. I nie wiadomo po co nagle kawałek źrebaka. Pierwszy koń – ucięte nogi, trzeci – ucięte nogi, itd. Mega słabe, może na towarzyskie by się nadało.

  2. czy naprawdę trzeba aż tak wygalać sierść wokół oczu, żeby koń wyglądał jak miś panda? wiem, że to ma optycznie powiększać oko, ale u psyche kybele osiągnięto efekt komiczny.

  3. I ta czołówka… w sumie brakuje mi tylko podkładu disco polo, bo ta muzyka co jest nie pasuje do takiej jakości filmiku.

  4. 0j nie ma porównania z poprzednimi wersjami nawet…moim zdaniem na film promocyjny sie nie nadaje…za mało materiału podkreslającego range wydarzenia …

  5. To jakaś żenada . Co to jest . Nawet tło to kawałek starej stajni . W poprzednich latach to były zapowiedzi . Czy oni nie widzieli poprzednich . Ja bym sie wstydziła do tego przyznać .

  6. Sprzedając „towar luksusowy” – filmy robi się nie tylko w sposób profesjonalny, ale przede wszystkim z ogromną dbałością o każdy szczegół. Niestety tegoroczna produkcja nie obroni się przed krytyką. #Dobrazmiana nie przyniosła poprawy dobrej jakości 🙁 żal

  7. Tak sobie teraz myślę, że te marne filmiki, słabe fotki katalogowe, to pewnie zamach na stadninę 😉 ew na „dobrą zmianę”
    Lub po prostu nowe władze będą miały dupochron, jakby aukcja była klapą 😉

Leave A Reply