W medialnym szumie powraca jeden z najbardziej rozchwytywanych, brytyjski kalendarzy jeździeckich – „Hunks and Horses „. Tym razem dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na wsparcie dwóch organizacji- prozwierzęcej World Horse Welfare oraz pacjenckiej Testicular Cancer Research UK.

Na pomysł kalendarza przedstawiającego akty mężczyzn w towarzystwie koni wpadła Kim Smith. Idea kalendarza wypłynęła z dwóch istotnych dla pomysłodawczyni wydarzeń- pierwsze z nich to choroba jej narzeczonego Aarona, u którego w 2009 roku zdiagnozowano raka jąder. Drugie natomiast to miłość do koni i szczególna więź jaka łączyła dziewczynę z klaczą Melody, która w 2010 roku trafiła pod opiekę Norfolk Rescue and Rehoming Centre prowadzonego przez World Horse Welfare.

Pierwszy charytatywny kalendarz, jaki powstał w 2013 roku, pozwolił na zebranie funduszy w wysokości ponad 13 tys. funtów. Trafiły one do obu organizacji, które działają na rzecz zdrowia koni i ludzi. Obecną nową edycję „Hunks&Horses 2016” można już zamawiać. Co ciekawe kalendarz, który jeszcze nie ujrzał światła dziennego, zebrał ponad 13,400 funtów w ramach sprzedaży pre-order!!!

Więcej informacji na stronie: http://www.hunksandhorses.co.uk

 

Share.

Jeden komentarz

Leave A Reply