Lekarze weterynarii to ludzie, którzy niejednokrotnie z  ogromnym poświęceniem ratują zdrowie i życie naszych podopiecznych. Zdarza się jednak, że los się odwraca. Taka sytuacja miała miejsce w przypadku lek.wet. Marii Kobak, która 31 sierpnia uległa wypadkowi. Rodzina i przyjaciele Pani doktor proszą o wsparcie w kosztownej rehabilitacji, która daje nadzieje na powrót do zdrowia. Redakcja KZJ przyłącza się do apelu.

 

Marysia jest młodą energiczną osobą z pasją. Jej miłością i pasją są konie. Jeździ od dziecka. Jest zawodniczką Polskiej Ligi Western i Rodeo. Posiada tytuł Przodownika Turystyki Jeździeckiej II stopnia. W tym roku ukończyła weterynarię na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Nigdy nie była obojętna na cierpienie ludzi czy zwierząt pomagając, gdy tylko mogła. Teraz to ona potrzebuje pomocy – TWOJEJ POMOCY.

31 sierpnia 2016 miała tragiczny wypadek samochodowy. Od dnia wypadku do dzisiaj pozostaje w stanie śpiączki pourazowej. Konieczna jest kosztowna rehabilitacja w klinice neurologicznej, gdzie koszt miesięcznego pobytu to ponad 20 000 zł. Bez rehabilitacji nie ma szans na powrót do zdrowia.
Okażmy serce i pomóżmy Marysi wrócić do nas. Liczy się każdy grosz. Prosimy o wsparcie.

Prosimy o wsparcie przekazując wpłatę na rachunek bankowy:
Fundacja VOTUM z siedzibą we Wrocławiu 53-012, ul. Wyścigowa 56i.

Numer konta: PL32 1500 1067 1210 6008 3182 0000
SWIFT code: WBKPPLPP.
Koniecznie z dopiskiem: „dla Marii Teresy Kobak na leczenie i rehabilitację”
(Bardzo ważne: wyłącznie kwoty z dopiskiem kwalifikowane są jako wpłaty dla Marysi)

Przekaż 1 % podatku – KRS 0000272272

Otwieramy także kanał płatności za pomocą cyfrowej waluty Bitcoin. Jeśli są w naszych kręgach osoby które korzystają z tego typu płatności i chciały by wesprzeć zbiórkę – podaję adres do wpłat: 1LWyDGgzNKMcNXk6ZATUb7XADA4rkRTix6

Płatności w PayPal: https://www.paypal.me/KamilKobak

 

Share.

Leave A Reply