Już w najbliższy czwartek 14 stycznia właściciele i miłośnicy koni będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu medycyny weterynaryjnej i wziąć udział w charytatywnym webinarze z wybitnymi lekarzami weterynarii. Spotkanie jest również akcją charytatywną na rzecz lek. wet. Katarzyny Wojtysiak, która w listopadzie ubiegłego roku uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu.

Charytatywny webinar zatytułowany „Koniarze dla Kasi” to nie tylko fenomenalna inicjatywa charytatywna, ale przede wszystkim okazja do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu medycyny weterynaryjnej koni. W trakcie spotkania przewidziano trzy, niezwykle ciekawe wykłady:

lek. wet. Aleksandra Matusz-Łukawska wygłosi wykład pt. „Kiedy siekacze są przyczyną cierpienia – EOTRH”

dr n. wet. Katarzyna Michlik-Połczyńska omówi kwestie związane z kolkami u koni „Kiedy zacząć się martwić? Koń z objawami kolkowymi w stajni”

dr n. wet. Katarzyna Paschalis-Trela wygłosi wykład poświęcony końskiej okulistyce „Choroby oczu – problem często bagatelizowany”.

Szczegóły spotkania i warunki uczestnictwa możecie znaleźć na stronie WYDARZENIA. Ze swojej strony gorąco zachęcamy do uczestnictwa!

Share.

Leave A Reply